Sizi Arayalım
Form Doldur
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM

  parallax

  Teknolojik alt yapısı gelişmiş bir çağrı merkezi sistemi ile çalışmak neden önemlidir?

  cagri-merkezi-sistemi

  Çağrı merkezi hizmeti için ajans desteğine başvuran markalar, sektörlerinde kalıcı olmak ve markalarını geleceğe taşıyabilmek için gerekli tüm donanıma sahip olabiliyor; satış ve pazarlamaya yönelik ciddi adımlar atma imkanı buluyor. Çağrı merkezi hizmeti konusunda profesyonel destek alırken elbette doğru personelle çalışmak ve kurumsal yapıya, ekip çalışmasına uyum sağlayan kişilerle bu sistemi kurmak son derece önemlidir. Ancak çağrı merkezi personeli için rahat ve verimli kullanım imkanı sunan bir çağrı merkezi sistemi, kısa vadede dahi fark yaratacak, markaya satış ve karlılık olarak dönecektir. 

  Teknolojik alt yapısı gelişmiş bir çağrı merkezi sistemi size pek çok imkanları bir arada sunar. Çağrı merkezi hizmeti aldığınız bir dijital ajansta dahi, sistemin ne kadar detaylı, ihtiyacınız olan hangi özelliklere ne kadar cevap verebildiğine dair bilgi almanızda fayda vardır. Çünkü otellerde olduğu gibi özellikle detay gerektiren, çağrı dinleme, form arama, otomatik arama kurma, personel eğitimi ve konuşma kalitesi takibi gibi pek çok farklı parametrede çağrı merkezi sistemi ihtiyaçlara cevap verecektir. 

  Peki profesyonel bir çağrı merkezi sistemi içerisinde hangi özellikler markanıza değer kazandıracaktır? İşte ihtiyacınız olan çağrı merkezi sistemi özellikleri…

  cagri-merkezi-sistemi

  Profesyonel çağrı merkezi sistemi içerisinde olması gereken özellikler

  Çağrıların denetlenebilir olması ve çağrıların tüm süreçlerinin izlenebilmesi çok önemlidir. Bir çağrı merkezi sisteminde çağrı denetiminin desteklenmesi ve her türlü çağrının tüm süreçleriyle izlenip, eş zamanlı yönetilmesi gereklidir. 

  Çağrı merkezi sistemi doğru zamanlamayı kurgulayabilen, öğrenen bir sistem olmalıdır. Zaman çizelgesine bağlı olarak çağrı merkezi personeli ve çağrıların verimliliğini inceleyebilmelidir.

  Çağrı merkezi personelinin satış odaklı konuşma kalitesinin ölçümlenebilmesi ve kalite yönetiminin yapılması gereklidir. İletişim ve rezervasyon formlarının doğrudan entegrasyonunu eş zamanlı değerlendiren bir yapı içerisinde, bu verilerin raporlanabilmesi, sisteme büyük katkılar ve fayda sağlar. Dolayısıyla çağrı merkezi sistemi tüm bu işlevselliği karşılayabilmelidir. 

  Çağrı merkezi sistemi kapsamında bu hizmetin çağrı merkezi operasyonu içerisinde çoklu otomatik arama sistem ve yöntemleri ile dağılımının sağlanması gerekir. Geçmiş çağrıların mecra ve sonuç raporlarına göre filtrelenmesi ve anlık olarak operasyona dahil edilmesi satışla sonuçlanan çağrı oranını artıracaktır. 

  Kalite raporlaması yapması bir çağrı merkezi sistemi içerisinde markaya fayda sağlayacak önemli fonksiyonlar arasındadır. Sistemde kalite yönetimi bulunmalı ve yönetim fonksiyonuna bağlı, anlık raporlama hizmeti sağlanmalıdır. 

  Yük dağılımı, çağrı merkezi sistemlerinin kritik noktalarından biridir. Bunun için arkada bir yapay zeka çalışması ve bu yapay zekanın operasyonel yükü birden fazla koşula bağlı olarak dengelemesi gerekmektedir. Bu şekilde, çağrı merkezi personeli farklı parametrelerde çalışma prensiplerini kurabilirler. 

  CRM Turizm Çağrı Merkezi Sistemi nedir?

  CRM Turizm, bir dijital ajansın sunabileceği hizmetleri üst düzey teknolojide ve profesyonel çalışma sistemi içerisinde markalarla buluşturuyor. Çağrı merkezi hizmeti ve çağrı merkezi sistemi de uzman kadrosu ile bu yapı içerisinde otellerin satış ve pazarlama kurgusunu oluşturur. Tüm bu özelliklere sahip, donanımlı ve son teknolojiyle uyumlu CRM Turizm Çağrı Merkezi Sistemi, çağrı merkezi sistemi ile satış ve karlılığını artırma imkanına sahip olmak isteyen, çağrı merkezi personelinin etkili ve efektif kullanımı sayesinde kolaylıkla her çağrıyı satışa dönüştürmesini hedefleyen markalara destek olmaya devam ediyor. Siz de gelişmiş bir çağrı merkezi sistemi ile tanışın; kurulum ve çağrı merkezi sistemi eğitimlerimizden faydalanın. 

  before
  <
  Dijital dünyamıza siz de katılmak ister misiniz?
  form