Sizi Arayalım
Form Doldur
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM

  parallax

  Google Anahtar Kelime Planlayıcı Nedir? Nasıl Kullanılır?

  Google Anahtar Kelime Planlama

  Google sisteminde çalışmanın ve yer bulmanın tek yolu anahtar kelimelerdir. Başka yıllar ile Google kapsamında yer bulmak mümkün değildir. Dijital anlamda faaliyet gösteren işletmelerin Google sıralamasında yer bulmaları için yapacakları çalışmaların temelinde de anahtar kelimeler yatar. Anahtar kelime tercihinin doğru yapılması, firmanın başarısını ile paraleldir.

  Profesyonel Anahtar Planlayıcılar

  Anahtar tercihinde doğru kararlar vermenin önemi büyüktür. Tercih edilecek olan kelimenin tam anlamı ile site ile alakalı olması ve birebir site içeriğini yansıtması gerekir. Kapsamlı şekilde tercih edilecek anahtar kelime, siteyi dijital ortamda her anlamda başarı ile temsil edebilmektedir. Anahtar tercihlerinde doğru yol göstermesi için oluşturulan anahtar kelime planlayıcılar ise bu yolda işletmelerin en büyük yardımcılarıdır. Sektör veya işletmeye dair en doğru kelimeler bu yardımcılar aracılığı ile bulunabilir. Alana en uygun kelimelerin önerisinde bulunan planlayıcı her işletmenin ihtiyacı olan anahtar kelimeyi etkili bir şekilde sunar. İşletmeler ellerinde olan anahtar sözcükler ile Google reklam ağında reklam çalışmalarına başlayabilir.

  Anahtar Kelime Planlayıcı ile Kolay Reklam

  Anahtar kelime planlayıcıyı sadece reklam vermek isteyen kişilerin tercih ettiği bir uygulama değildir. Bugün günümüzde birçok Webmaster bu uygulama ile kolay bir şekilde anahtar kelime yönetimi yapabilir.  En doğru yöntem ile en kısa sürede doğru işlere imza atmayı mümkün kılan reklam planlayıcılar hem işi kolaylaştırır hem de başarı oranını yükseltir.

  Anahtar Kelime Planlayıcı

  Anahtar Kelime Planlayıcı Öngörü Sağlar

  Anahtar kelime planlayıcı hizmeti alan kişi veya kurumlar bu hizmet kapsamında birçok kolaylık elde eder. Kullanıcıları en fazla memnun eden durum ise yanlış olarak bütün gelişmelerden haberdar olunabilmesidir. Kullanılan kelimelerin tıklanma rakamları, kelimelerin maliyet analizi ve ne kadar bütçe ayrılması gerektiği, sözcüğün içerisinde olduğu alandaki rekabetin gelen durumu gibi birçok bilgiye anlık şekilde sahip olabilmektedir. Şeffaflık anlamında oldukça başarılı bir hizmet olması nedeni ile firmalar herhangi bir sürpriz ile karşılaşmaz ve her an çalışmalar hakkında net bir bilgiye sahip olur.

  Google Anahtar Kelime Planlayıcı Nasıl Kullanılır?

  Google anahtar kelime planlayıcı kullanımının ilk şartı hali hazırda güncel bir Google hesabına sahip olmaktan geçer. Hesabı bulunmayanlar kısa ve basit bir işlemin ardından Google hesabına sahip olabilir. Hesaba giriş yapılmasının ardından anahtar kelime planlayıcısı gerekli bütün adımlar detaylı bir şekilde kullanıcıya gösterir. Uygulama içerisindeki adımlar sırayla takip edilir ve istenilen bilgiler ilgili alanlara yazılır. Gerekli yönlendirmeler ile kullanıcılar ihtiyaçları olan anahtar sözcüğe kısa süre içerisinde ulaşmış olur.

  Anahtar kelime tercihinde en doğru yolu gösteren Google anahtar kelime planlayıcı oldukça geniş bir dünyada hizmet vermektedir. Sektörde önde gelen firmaların da profesyonel anlamda aldığı anahtar kelime desteği, onların büyümelerindeki en büyük etkidir.  Kesin sonuçlar ile çalışan planlayıcı sektöre sıfırdan giren işletmelerin tercih etmesi gereken araçlar arasında yer alır. Sizin için tüm dijital reklam operasyonlarını yönetmesini istiyorsanız CRM Turizm Google Reklamları departmanı ile iletişime geçebilirsiniz.

   

  before
  <
  Dijital dünyamıza siz de katılmak ister misiniz?
  form