Sizi Arayalım
Form Doldur
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM

  HAKKIMIZDA

  parallax
  crm medya hakkında

  CRM MEDYA TURİZM

  Pek çok farklı sektördeki tecrübelerimizi dijital platformlar üzerine taşıyarak, markaların başarısını yükseltiyor, satış ve karlılıklarını artırmaları için dijital çözümler sunuyoruz. Kurumsal yapının korunması ve kurumsal kimlik çalışmaları ile markaların kurumsal kimliğinin dijitaldeki inşasını en etkili şekilde gerçekleştiriyoruz.

  Profesyonel kadromuz ile dijital alanda elde ettiğimiz başarı için Google tarafından, 12 kez ödüllendirilerek deneyimimizi tescilledik. Bu sayede, markaların Google aramalarında avantajlı konumda olmasını sağlayarak, rekabete ortak olmaları ve rakiplerinin önüne geçmeleri için en verimli dijital stratejileri kurgulamaya devam ediyoruz.

  Bir markanın dijital dünyada ihtiyacı olan tüm hizmetleri profesyonel olarak, en hızlı şekilde almasını sağlıyoruz. Siz de bizimle çalışarak, kısa süre içerisinde satışlarınızdaki ve markanıza gösterilen ilgideki artışı gözlemleyebilir, alacağınız hizmetler kapsamında elde edeceğiniz raporlarla da bu artışı analitik olarak doğrudan görebilme fırsatı bulabilirsiniz.

  CRM Medya Turizm, kreatif düşüncenin, cazip ve yepyeni fikirlerin markanızla buluşması, markanızın fark yaratması ve hedef kitlesiyle bağ kurması için çalışır. Dijital pazarlama kanallarına olan hakimiyetiyle %100 başarı odaklı bir tutum sergiler.

  Kreatif sürecinizi dijital pazarlama kanallarına yönlendirirken, sizin için karlılığı garantileyecek alternatifleri değerlendirir. Markanızı bir sezon değil, her sezon cazibe merkezi haline getirir.

  Siz de CRM Medya Turizm’in sunduğu hizmetlerden yararlanmak, yaratıcı ekibimizle tanışmak, A’dan Z’ye satış ve pazarlama çözümlerimizi alanında profesyonel ekibimizden dinlemek için bize ulaşmak isterseniz, buradayız.

  • 50+
   Mutlu Müşteri
  •  
  • crm medya tanıtım videosu
  •  
  • 50+
   Profesyonel Ekip
  <
  Dijital dünyamıza siz de katılmak ister misiniz?
  form