Sizi Arayalım
Form Doldur
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM

  Mobil Uygulama Reklamları

  parallax

  Akıllı telefonların günümüzde hayatın hemen her alanında başvurulan pek çok özelliği bulunuyor. Bu cihazların sunduğu tüm bu ayrıcalıklar, elbette kullanıcılara mobil uygulamalar sayesinde sunulabiliyor. Mobil uygulamalar, iş hayatından sosyal hayata, kişisel gelişim ve sağlıktan eğitime kadar daha birçok konuda akıllı telefon kullanıcılarına yardımcı oluyor. Yalnızca sosyal medya platformlarına erişim ve eğlenceyi değil, kişisel asistanlık hizmeti dahi mobil uygulamalar sayesinde ücretsiz bir şekilde alınabiliyor. Hal böyle olunca gün boyu onlarca mobil uygulamadan faydalanılabiliyor ve bu uygulamalardan alınan anlık bildirimler kullanıcıları bu uygulamalara davet ediyor. Dolayısıyla, markalar da mobil uygulama oluşturmak için profesyonel ekiplerle bir araya geliyor. Elbette bu mobil uygulamaların da hedef kitlelerine ulaşması için mobil uygulama reklamları hakkında çözüm ortakları arıyor.

  google-harita-kaydi

  Mobil uygulama reklamları ile markaları hedef kitle ile buluşturmak bu sayede son derece kolay olabiliyor. Doğru hedeflemeler sayesinde, markalar dijitaldeki yolculuklarında, hedef kitlesini genişletme imkanını mobil uygulamaları ve dolayısıyla uygulamayı tanıtan mobil uygulama reklamları aracılığıyla bulmuş oluyor. Mobil uygulama reklamları, farklı şekillerde kullanıcıların karşısına çıkabiliyor. Bu bakımdan, markalar da mobil uygulama reklamları vermek, en etkili tasarımlarla hedef kitleye ulaşmak ve doğru hedeflemelerle onları mobil uygulamayı indirmeye yönlendirmek için profesyonel destek alıyor. Pek çok bakımdan mobil uygulamalar kullanıcılara kolaylık sağladığından, kullanıcıları mobil uygulamadan haberdar etmek, ancak bunun avantajlarını da kullanıcıya en doğru ve net şekilde aktarabilmek, çoğunlukla kullanıcılarda indirmeye yönelik eğilimi oluşturuyor. Bunun avantajını kullanmak için siz de markanızı mobile taşıdıktan sonra, kullanıcıları mobil uygulama reklamlarınızla buluşturmakta gecikmeyin.

  sosyal medya facebook reklamları

  Uygulama Reklamı Modelleri

  Mobil uygulama reklamları, markaların hedef kitlelerinin kullanıcı davranışlarına, ayırdığı bütçeye ve dijital stratejilerine göre şekillendirilir. Dolayısıyla, mobil uygulama reklamları farklı modellerde karşımıza çıkar. Uygulama reklamı modelleri sayesinde doğru stratejiler kurgulandığında, mobil cihaz kullanıcılarının markalar ile etkileşimleri artar; böylece hedef kitle ile etkili bir iletişim yolu sağlanmış olur. Sonuç olarak mobil uygulama reklamları, kullanıcıları önce mobil uygulamaya, sonra da markaya yönlendirerek olumlu ilişkilerin başlangıcını hazırlar.

  Mobil uygulama reklamı modelleri, farklı şekillerde kategorize edilebilir. Google’ın AdMob sistemi, Google Display Network, Google Search, Google Play ve YouTube gibi hizmetler ve kanallar, mobil uygulama reklamlarının kullanıcılarla yayınlanması için ideal koşulları oluşturur.

  facebook reklamları

  Uygulama Reklamı Oluşturma

  Mobil uygulama reklamı oluşturma konusunda deneyiminiz olmayabilir. Ancak, Google’ın sunduğu imkanlar dahilinde mobil uygulama oluşturmak herkes için mümkündür. Ne var ki doğru hedeflemeyi yapmak, markanızın kullanıcı profiline uygun bir mecrada, onların kullanıcı alışkanlıklarını gözeterek oluşturulan reklamlar, kuşkusuz ki daha etkili olacaktır. Böylece uygulama reklamı oluşturma hususunda yaptığınız harcamalar karşılığını bulacaktır.

  Uygulama reklamı oluşturduktan sonra, etkileşimlerin hangi kanallar üzerinden geldiğini ölçebilmek ve aylık raporlayabilmek de mümkündür. Bu verileri almak ve onları doğru analiz edebilmek de gelecek dijital stratejilerinizi oluştururken, büyük fayda sağlayacaktır. Eğer mobil uygulama reklamı oluşturma süreçlerinden raporlama aşamasına kadar dijitaldeki bu yolculuğun yönetimi için profesyonel destek almak isterseniz, elbette alanında uzman, bir Google Premier Partner olarak, yıllardır dijital reklamcılık sektöründe fark yaratan bir ekibe sahip olan, alanında uzman kadrosuyla A’dan Z’ye dijital çözümler sunan bir dijital ajanstan hizmet aldığınızdan emin olmanız gerekir. Gelin tanışalım ve dijital varlık yönetiminiz için en etkili çözümlere birlikte ulaşalım. Doğru kimliği inşa etmek, markanızı geleceğe taşırken, attığınız her adımı sağlamlaştıracak, önemli kriterlerden biridir. İşinizi şansa bırakmayın ve mobil uygulama reklamlarınız için hemen bizi arayın.

  sosyal medya facebook reklamları

  <
  Dijital dünyamıza siz de katılmak ister misiniz?
  form