Sizi Arayalım
Form Doldur
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM

  LinkedIn Reklamları

  parallax

  Dijital medyada “business to business” reklamcılığının en önemli mecrası Linkedin’dir. Çünkü genellikle iş alanında kişilerin kendi sektörleri ile ilgili kullandığı bu sitede yine kendi işiniz ile alakalı reklamları görebilir ya da gösterebilirsiniz. Çok fazla sayıda şirket sahibi, insan kaynakları uzmanının bulunduğu linkedin ayrıca iş olanaklarına ulaşmanız konusunda da en etkili mecralardandır.
  Diğer platformlar haricinde linkedin çok daha profesyonellerin kullandığı bir sosyal mecra olduğu için markanıza yüksek bir fayda sağlayacak reklam modellemelerini burada yapabilirsiniz. Pek çok reklam çeşidini bünyesinde barındıran Linkedin sayesinde reklamlarınızı iş hayatının profesyonel kişilerine ulaştırabileceksiniz.

  linkedin-reklamlari

  Linkedin Reklam Modelleri

  Linkedin üzerinden pek çok profesyonel kişiye yine pek çok model ile ulaşmanız mümkün. Bu reklam modellerinden kısaca bahsetmemiz gerekirse; Linkedin metin reklamları, Sponsorlu reklamlar, Display reklamlar, sponsorlu Linkedin mailleri, şirket takip reklamları gibi modeller olduğunu söyleyebiliriz. İstediğiniz kitleye en iyi nasıl ulaşabileceğinizi tespit ettikten sonra, o kitleye uygun bir reklam modellemesi yapabilirsiniz.

  sosyal medya facebook reklamları

  Linkedin Reklam Oluşturma

  Linkedin üzerinden reklam oluşturmadan önce müşterinin web sitesi ve sayfa analizleri yapılır. Bunlar doğrultusunda da hangi reklam modelinin kullanılması gerektiği bulunur. Ya müşterinin hazırladığı reklam görselleri kullanılır ya da müşterinin web sitesi ve istediği reklama uygun metinler, görseller hazırlanır. Oluşturulan linkedin reklamları için onay alındıktan sonra da yayına alınır. Reklam süresinin ilk aşamalarından sonra hesabın optimizasyonu yapılır. Bu optimizasyon doğrultusunda reklamlar çok daha iyi bir kitleye ulaşacak, sizin hedef kitlenize yaklaşacaktır. Linkedin reklamlarından çok daha olumlu sonuçlar alınabilmesi için reklam optimizasyonlarının 3 ila 7 gün arasında sürekli yapılması gerekmektedir.

  linkedin-reklamlari

  <
  Dijital dünyamıza siz de katılmak ister misiniz?
  form