Sizi Arayalım
Form Doldur
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM

  Sosyal Medya Danışmanlığı

  parallax

  Artan internet kullanımı ve sosyal medya uygulamaları, bu alanda firmaların da kendilerini geliştirme zorunluluklarını beraberinde getirmiştir. Şöyle ki, insanlar artık hemen her ürün ve hizmete internet üzerinden ulaşmak, onların sosyal medya hesaplarını incelemek ve bu incelemeler sonucunda karar vermek istiyorlar. Eğer sosyal medyayı aktif kullanamayan bir firma iseniz tüm bu araştırma kısımlarında eksik kalabilir, potansiyel müşterilerinizi de kaybedebilirsiniz. Bunun yanı sıra sosyal medya hesaplarınızı aktif ve profesyonelce kullanırsanız çok daha fazla müşteriye ulaşabilirsiniz.

  Hesap Açma

  Sosyal medya kullanımı ile müşterilerinizden anında dönüşler alarak onların ürün ya da hizmetleriniz hakkında görüşlerini öğrenebilir, belki müşteri istekleri doğrultusunda yenilikler katabilirsiniz. Bu dönüş sistemi TV ya da outdoor medya sistemlerinde karşılaşılan bir durum olmadığı için, dijital medya alanında bu dönüşleri değerlendirmek, sizi rakiplerinizin her zaman daha da önünde tutacaktır. Firmanız için uygun sosyal medya hesaplarını açmak ya da var olan açılmış hesapların kullanımına önem vermeniz gerekir.

  sosyal-medya

  İçerik Yönetimi

  Son zamanlarda çok fazla sosyal medya danışmanlığı yapan kişiler olsa da, firmanızın adeta yüzü olan bu işi, profesyonel bir ekibe emanet etmeniz çok daha güvenilir olacaktır. Çünkü sosyal medya yönetimi sadece hangi içeriğin hazırlanacağı ve atılacağı konusu değildir. Çok daha detaylı ve raporlamaya yönelik bir işlem olan bu danışmanlıkta dikkat edilecek bazı noktalar vardır. Bunlar; brief çözümleme, rakip analizi, marka analizi, dijital strateji planlamaları, içeriklerin hazırlanması, görsel metin ve tasarımlarda dikkat edilecek unsurlar, sayfa moderasyonları ve sosyal medya raporlarıdır. Tüm bu işlemleri güvenilir ellere bırakmak hem sizin üzerinizden böylesine ciddi bir yükü kaldıracak, hem de müşterilerinize çok daha rahat bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

  sosyal medya facebook reklamları

  Raporlama

  Sosyal medya danışmanlığında ayrıca profesyonel analiz ve rapor uygulamalarının kullanılması, haftalık, aylık raporlamalarının düzenli kontrolleri de son derece önemlidir. Bu kontroller sayesinde, takipçi kitlelerinizin hangi gönderi türlerini sevip sevmediğini, hangi saatlerde daha aktif olduklarını da gösterecektir. Raporlamalar müşterilerin anlayabileceği bir şekilde açık ve detaylı yapılması önemlidir.

  Sosyal Medya paketleri için tıklayınız

  sosyal-medya

  <
  Dijital dünyamıza siz de katılmak ister misiniz?
  form