Sizi Arayalım
Form Doldur
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM
  • Kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?

Landing Page

parallax

Landing Page tasarımları, genellikle web site arama motoru reklam kampanyalarında ya da sosyal medya reklamlarında yapılan, tıklandığında gidilen özel olarak hazırlanmış sayfalardır. Reklam verenlerinin çoğunun yaptığı gibi reklam tıklamalarını ana sayfaya değil de, bu tarz hazırlanmış özel sayfalara verilmesi, hedef doğrultusunda çok daha kazançlı olacaktır. Bu tarz Landing pageler hem müşterilerinizin ilgisini çeker, hem de teklifler ve değerli kampanyalarınız için çok daha yüksek ücretler ödemek zorunda kalmazsınız.

Başarılı Bir Landing Page

Landing page’in başarılı bir şekilde işlemesini istiyorsanız bazı noktalara dikkat etmeniz önerilir. Bunlardan ilki; hız. Özellikle dijital alanda çok önemli bir yere sahip olan bu özelliğe dikkat etmek için hatalı arayüz kodlamalarından kaçınmalı, AMP kullanılmamalıdır. Bunun yanında mobil uyumluluk da son derece önemlidir. Mobil trafiğin gittikçe arttığı düşünüldüğünde landing page’in de mobil uyumlu olmasına dikkat edilmelidir. Bir diğer konuysa siteyle uyumlu bir tasarım oluşturabilmektir.

landing-page

Başarılı Bir Landing Page Nasıl Yapılır?

Kurumsal kimlik oluşturma adımlarının ilki elbette uygun tasarımları yaptırmaktır. Firmalar öncelikli olarak nasıl bir tarz istediklerine, nasıl tasarımları beğenebileceklerine kabaca karar vermeli ve bunu tasarımlarıyla ilgilenen kişilere aktarmalıdırlar. İkinci adım bu tasarımlara sadık kalınması adımıdır. Zamanla bu tasarımlar hem firma içi hem de dışında benimseneceği için sık sık değiştirilmemesi tanınırlık açısından çok önemlidir. Sonrasında artık onaylanmış olan tasarımlar esas alınarak gerekli olan logolar, bannerlar, antetli kağıtlar, kartvizitler gibi araçlar hazırlanır; firma içinde ve dışında artık bunlar kullanılmaya başlanabilir.
Kurumsal kimlik tasarımlarınızın piyasa içerisinde fark yaratabilmesi çok önemlidir. Böylelikle diğer firmalardan çok daha kolay bir şekilde ayrılabilir, farklı görünümünüz ile akıllarda kalabilirsiniz. Tüm bu işlemleri profesyonel ekibimiz ile yaptırabilir. Farkı bizimle yaşayabilirsiniz.

sosyal medya facebook reklamları

Dijital dünyamıza siz de katılmak ister misiniz?
form