Sizi Arayalım
Form Doldur
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM

  Kurumsal Kimlik Hizmetleri

  parallax

  Kurumsal kimlik, firmaların, kurumların, marka ya da derneklerin kendi imajını temsil eden kavramlar bütünüdür. Tüm bu imaj, kurumsal kimliğe sahip olmak isteyen oluşumların hem şirket içerisinde hem de dışında olan duruşu ve davranışı ile alakalı olmalıdır. Farklı şekilde söylemek gerekirse, kurumsal kimlik firmanız ya da farklı kuruluşlarınızın iç ve dış dünyada görülecek olan yüzü olarak düşünülebilir. Tabii bu nedenle kurumsal kimlik tasarımlarının iyi yapılması, hem müşterileriniz hem de rakipleriniz gözünde sizlerin daha değerli bir konumda olmanıza olanak sağlayacaktır.

  Kurumsal Kimlik Neleri Kapsar?

  Kurumsal kimliğin pek çok barındırdığı öge vardır. Bunlar logolar, antetli kağıtlar, kartvizitler, kataloglar gibi ögeler olarak arttırılabilir. Tabii tüm bunlarla birlikte bir de firmaların dijital medyadaki yüzü olan web siteleri, sosyal medya hesaplarını da unutmamak gerekir. Özellikle dijital medyayı etkili olarak kullanmak isteyenler için web siteleri ve sosyal medya hesaplarının düzenli, orijinal içerikli ve güncel tutulması önemlidir.

  kurumsal-kimlik

  Kurumsal Kimlik Oluşturma Süreci

  Kurumsal kimlik oluşturma adımlarının ilki elbette uygun tasarımları yaptırmaktır. Firmalar öncelikli olarak nasıl bir tarz istediklerine, nasıl tasarımları beğenebileceklerine kabaca karar vermeli ve bunu tasarımlarıyla ilgilenen kişilere aktarmalıdırlar. İkinci adım bu tasarımlara sadık kalınması adımıdır. Zamanla bu tasarımlar hem firma içi hem de dışında benimseneceği için sık sık değiştirilmemesi tanınırlık açısından çok önemlidir. Sonrasında artık onaylanmış olan tasarımlar esas alınarak gerekli olan logolar, bannerlar, antetli kağıtlar, kartvizitler gibi araçlar hazırlanır; firma içinde ve dışında artık bunlar kullanılmaya başlanabilir.
  Kurumsal kimlik tasarımlarınızın piyasa içerisinde fark yaratabilmesi çok önemlidir. Böylelikle diğer firmalardan çok daha kolay bir şekilde ayrılabilir, farklı görünümünüz ile akıllarda kalabilirsiniz. Tüm bu işlemleri profesyonel ekibimiz ile yaptırabilir. Farkı bizimle yaşayabilirsiniz.

  sosyal medya facebook reklamları

  <
  Dijital dünyamıza siz de katılmak ister misiniz?
  form