Sizi Arayalım
Form Doldur
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM
  • Kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?

Video Prodüksiyon

parallax

Reklam kampanyaları olsun, herhangi önemli olayı göstermek için olsun video seçeneklerini tercih etmek çok önemlidir. Hedef kitlelere videolar ile çok daha kaliteli bir şekilde ulaşılır. Bu nedenle alacağınız video prodüksiyon hizmetlerinden yararlanmalı, firmanız için kaliteli videolar yaptırmayı düşünmelisiniz. CRM Medya olarak video prodüksiyon alanında uzman ekibimiz ile hizmet vermekte ve sizlerin özel gün, reklam video çekim ve kurgulamalarını yapmaktayız. Hedef kitlenize en uygun mesajı verebilmek için markanıza özel tasarlanacak video tanıtım filmlerini tercih edebilirsiniz.

video-produksiyon

Video Çekimi

Geniş teknolojik bir ekipman ile yapılan çekimler, üst düzey stüdyolar ve kreatif ekipler ile birlikte kurgulanmaktadır. Çekim yapılacak alan ve çekim konusu ile ilgili müşterilerden alınan briefler ile ön çalışma yapılır. Bu alanda yapılan önceki çalışmalar ve örnekler müşteriler ile görüşülür ve buna uygun bir hedefleme belirlenir. İlgili araştırmalar tamamlandıktan sonra da senaryo hazırlanır ve sunum sürecine geçilir. Onay sonrasında üretim süreci başlar. Çekim için plato kiralama ve kast çalışmaları da gerçekleştirilir. Çekimler sona erdikten sonra ise prodüksiyon süreci tamamlanır.

sosyal medya facebook reklamları

Video Teslimi

Video çekim süreci tamamlandıktan sonra masa üstü tüm çalışmalar ajans bünyemizde oluşturulur. Hazırlanan video anlaşılan süreye göre çekilir. Video çalışmalarında elde edilen tüm formatlar müşterilere iletilir. İsteğe göre farklı ajanslara ya da mecralara da yapılan video iletilir. Hem çekim sürecinde hem de kurgu sürecinde son derece öz verili bir şekilde çalışan ekibimiz ile en iyi video kampanyalarına imza atacağınıza eminiz.

Video & Photo Çekimi Paketler için tıklayınız

video-produksiyon

Dijital dünyamıza siz de katılmak ister misiniz?
form