Sizi Arayalım
Form Doldur
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM

  Web Tasarımı

  parallax

  Sahip olacağınız web sitesi, firmanızın kurumsal kimliğinin dijital ortamlardaki bir yansıması olarak kabul edilir. Bu nedenle internet ortamında görünür olabilmek, görünür olurken de bunu iyi bir şekilde gerçekleştirmek, müşterilerinizi hoşnut edecek ve daha fazla müşteriye ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Web tasarımı ve yazılımı konuları tam da burada devreye girer. Çünkü A’dan Z’ye titizlikle işlenmiş, tasarlanmış bir web sitesi, ziyaretçilerin o sitede olma olasılıklarını artıracaktır. Günümüzde ziyaret edilen sayfalardan kullanıcılar alışveriş yapmadan önce mutlaka web tasarımı incelemesi yapmakta ve kaliteli, güvenilir web siteleri varsa güvenip alışveriş yapmaktadırlar. Bunlar dışında web tasarımı ve yazılımı işlemleri Google arama motoru optimizasyonları ve Google reklamlarında da son derece etkili kriterlerdendir. Özellikle SEO uyumlu web site yazımı arama motorlarında sizleri üst sıralara çok daha kolay bir şekilde çıkaracaktır.

  web-tasarimi

  Web Sitesi Tasarımı

  Kurumsal kimliğinizi tamamlamak adına bir web sitesi tasarımı yaptırmak istiyorsanız öncelikle şunu bilmelisiniz; web tasarımı süreklilik gerektiren bir iştir. Yani sadece tasarımı yapılmış, kurulmuş bir web sitesi çok da işinize yaramaz. Bu siteyi sürekli güncel tutmalı, kaliteli ve özgün içerikler ile desteklemelisiniz. Böylece organik bir şekilde zaten arama motorlarında üst sıralarda görülmeye başlayabilirsiniz. Mobil cihazların artık masaüstü bilgisayarlardan daha çok tercih edildiği düşünüldüğünde de web sitenizin mobil tasarımının kaliteli olması önemli olan bir diğer konudur. Ayrıca web sitenizin masa üstü görünümü de mobil görünümü de hızlı olmalıdır. İyi bir tasarım ajansı ile çalışarak siz de web sayfanızı tüm kategorileri ile tasarlatabilirsiniz. Tüm sayfaların arama motorlarına optimize edilmiş olması da müşteri kitlenizi genişletmeye yardımcı olacaktır.

  web-yazilim

  Web Sitesi Yazılımı

  Tasarıma uygun bir web sitesi yazılımında dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bunlar özellikle SEO (Arama motoru optimizasyonu) konusunda sitenizin hızlı gelişmesine yardımcı olmaktadır. Web yazılımında dikkat edilmesi gereken ilk kural URL yapısıdır. Bu SEO için de çok önemli olduğundan yazılımcıların bu konuda dikkatli davranmaları gerekmektedir. Temiz ve herkesin anlayabileceği şekilde seçilen uyumlu URL’ler sayesinde siteniz çok daha kolay bulunacaktır. Yinelenen içerik probleminden uzak durmak için de her sayfayı tek bir URL’nin açtığından emin olmalısınız. Bunlar dışında 301/302 yönlendirmelerinin iyi yapılması, kurulum aşamasında sürekli düzenlenen sayfalar yüzünden ileride canınızı sıkmayacaktır. Bir web sitesinde her sayfada bulunması gerekenlerden biri de H etiketleridir. H1 etiketi ise kesinlikle olmalıdır. Bu nedenle yazılıma başlamadan önce yazılımcınıza bu detaylardan bahsedebilirsiniz. Tüm bunları düşünmeden bir web sitesi yazılımı yaptırmak isterseniz de CRM Medya olarak profesyonel yazılımcı ekibimiz ile yanınızdayız.

  web-tasarimi

  Web Sitesi Geliştirme

  Web sitesi geliştirme, dijital medyada adeta yüzünüz olan bu alanların yapımında son derece önemlidir. Ziyaretçilerinizin sitenizi ziyaret etmesini ve sitenizde kalmasını hedefleyen yazılım ve tasarımlar bir strateji ile oluşturulmalı ve geliştirilmelidir. Hayalinizdeki iş tanımına uygun bir yazılım işleminden sonra web sitenizi kullanmak sizin için daha da keyifli olacaktır. Öncelikle nasıl bir web sitesi hayal ettiğinizi projede çalışacak kişilere açıkça belirtmelisiniz.
  Örneğin biz CRM Medya olarak, müşterilerimizin hayallerindeki web sitelerine kavuşabilmeleri için, web sitesi tasarım işlerini bitirdikten sonra, bu tasarımları birebir olarak web sitesi yazılımcısı arkadaşlarımız tarafından yaptırmakta ve müşterilerimize sunmaktayız. Web sitesi yazılımlarında dikkat ettiğimiz unsurların başında ise mobil uyumları ve mobilde kullanım kolaylıkları gelmektedir. Bu sayede müşterilerimiz kendi web siteleri aracılığı ile kendi müşteri ve ziyaretçilerine çok daha iyi hizmet verebilmektedir.

  web-yazilim

  <
  Dijital dünyamıza siz de katılmak ister misiniz?
  form